
Jokari Adereindhuls, der er designet i en livlig rød farve, er præcisions-ingeniøret til optimal brug med 1,0 mm² kabler. Dens robuste konstruktion sikrer sikre og effektive forbindelser, der gør elektriske installationer nemme og problemfrie.
Uanset om du arbejder med detaljeret kredsløbsarbejde eller simple hjemmeledningsprojekter, sikrer denne kabelsko bedre ledningsevne og mindre modstand. Lavet af materialer i høj kvalitet, tåler den slid og ælde for langvarig ydeevne.
Med sin ligetil implementering gør Jokari Adereindhuls det nemt for brugerne at opnå professionelle resultater uden besvær. Løft dine elektriske opgaver til et nyt niveau med et værktøj, der lover både pålidelighed og effektivitet, ligesom en velsmurt maskine, der aldrig svigter under brug.
| Mærke | Jokari |
| Model | JOK60110 |
| Primærfarver | Rød |
| Dybt af produktet | 1 cm |
| Hoogte van het product vertaalt naar informele Deens zou zijn: "Højden på produktet." | 25,5 cm |
| Breedte van het product | 8,3 cm |
| Vægt Produkt | 49 g |
| Ekstra materiale | ABS |
| Maksimal trådtykkelse mm² | 1 mm² |
| Materiale | Metal |