
Oplev problemfri havevanding med Cellfast snelle slangkobling, der er designet til præcision og styrke. Denne højkvalitets kobling har en integreret vandstopfunktion, så du kan skifte tilbehør uden at skulle lukke for vandet.
Med avanceret 'Ideal Line Plus' teknologi, sikrer denne 1/2" til 5/8" connector en lækagefri forbindelse, som forbedrer vandgennemstrømningen. Den er lavet af holdbare materialer, så den kan holde til forskellige vejrforhold og give langvarig ydeevne.
Perfekt til praktisk havearbejde i hverdagen, bliver det meget lettere at vande din frodige græsplæne eller dine farverige blomsterbede. Det ergonomiske design sikrer et behageligt greb, der gør det nemt at sætte på og tage af, så du sparer tid og kræfter.
| Mærke | Cellfast |
| Model | CF50-620 |
| Primærfarver | Blå |
| Ekstra farver | Grå |
| Vægt Produkt | The translation of "35 g" to Danish is simply "35 g" as the abbreviation for grams is the same in both languages. If there's additional context or text you'd like translated, please provide that information. |
| Primære detaljerede farver | Turkis |
| Slangdiameter | 1,25 cm |
| Slang diameter tomme | 0,5 tommer |
| Maksimal slangdiameter | 15 mm |
| Maksimal slangdiameter tommer | 0 på |
| Minimal slangdiameter | 12,5 mm |
| Minimale slangdiameter tomme | 0,5 tommer |
| Slangdiameter lynkobling tomme | 0,5 tommer |
| Slangdiameter hurtigkobling vandstop tomme | 0,5 tommer |
| Materiale | ABS |