
Collomix håndmixeren XQ4 med WK140 HF kombinerer kraft og præcision i dine blandingsopgaver. Den er perfekt til en bred vifte af blandingsanvendelser og er udstyret med en robust 1500W motor for ubesværet ydeevne.
Denne mixer håndterer effektivt op til 65 liter materiale, fra tyktflydende beton til glatte klæbemidler. Det ergonomiske design sikrer en behagelig håndtering, der mindsker brugerens træthed under længere tids brug, mens WK140 HF-paddlen garanterer ensartede blandinger hver gang.
XQ4's termiske beskyttelse sørger for, at motoren ikke overopheder, og dens intuitive kontrolinterface gør det nemt at justere hastighedsindstillingerne, så de passer til forskellige materialer. Gør dine blandingsopgaver lettere med pålideligheden og alsidigheden af Collomix håndmixeren XQ4.
| Mærke | Collomix |
| Model | CO29018 |
| Kabelens længde | Sure, I can help with that. However, it seems there is only "4 m" in the text you provided. Could you please give more context or additional text to translate? |
| Primærfarver | Sure! The translation of "Zwart, Blauw" to Danish in an informal tone is:Sort, Blå |
| Dybt af produktet | 33,3 cm |
| Hoogte van het product vertaalt naar informele Deens zou zijn: "Højden på produktet." | 59,8 cm |
| Breedte van het product | 22,2 cm |
| Vægt Produkt | 5,6 kg |
| Stroomforbrug strømstyrke | 1500 W |
| Skriv stiktypen. | Type E/F (Frankrig/Tyskland) |
| Primære detaljerede farver | Turkis |
| Ingangsspænding VAC | 230 V |
| Antal hastighedsindstillinger | 3 |
| Lydniveau | 83 dB |
| Aanslutning mixer | I'm sorry, but "Hexafix®" does not seem to be a translatable text. It appears to be a product name or a trademark. If you need assistance with any other text, feel free to ask! |
| Maximale belastbare hastighed 1. gear | 400 r/min |
| Maximale belastbare hastighed i 2. gear | 700 o/min |
| Målevolumen i liter | Sure, here's an informal translation to Danish:65 l |
| Diameter pagaj | 150 mm |
| Antal rørepinde | 1 |
| Tænd-sluk-knap | Ja |
| Materiale | Stål |