
The INWASSPAAN - PLASTIC MET RUBBER leverer en fusion af letvægtdesign og forbedret greb. Designet til effektiv vandanvendelse, sikrer dens robuste plastkrop og gummielementer enestående holdbarhed samtidig med, at den bevarer brugerkomfort.
Dette værktøj er perfekt til problemfri installation og pålidelig drift i forskellige miljøer. Materialesammensætningen er designet specielt til at reducere slid, så det yder langvarig performance, selv under højtrykssituationer.
Få gavn af præcis ingeniørkunst, der gør opgaverne lettere, mens den stadig holder sikkerheden og pålideligheden i top. Forbedr din arbejdsproces med et værktøj, der omfavner innovation gennem enkelhed, robusthed og effektivitet.
| Mærke | Toolland |
| Model | HE906280 |
| Primærfarver | hvid |
| Ekstra farver | Sort |
| Dybt af produktet | 13 cm |
| Hoogte van het product vertaalt naar informele Deens zou zijn: "Højden på produktet." | 8,5 cm |
| Breedte van het product | 28 cm |
| Vægt Produkt | 220 g |
| Med håndtagene | Ja |
| Sure, here's the translation to Danish in an informal tone: Form | Rechthoekig |
| Ekstra materiale | Gummi |
| Materiale | ABS |