
Forvandl din lydopsætning med denne Neutrik XLR female-to-male passthrough adapter, som er designet til problemfri panelmontage. Oplev suveræn forbindelse med en præcisionsfremstillet female XLR-indgang og male XLR-udgang, der sikrer pålidelig lydoverførsel mellem enheder.
Denne adapter er perfekt til studier eller live lydmiljøer, hvor panelintegration er vigtig. Den bevarer signalintegritet og giver en pålidelig forbindelse mellem mixerpulte, mikrofoner og andet lydudstyr. Designet til at være holdbar, klarer den hård brug samtidig med at den opretholder en førsteklasses ydeevne.
| Mærke | Neutrik |
| Model | NA3FDM |
| Primærfarver | Grå |
| Breedte van het product | 6 cm |
| Vægt Produkt | 58 g |
| Diameter enhed | 3 cm |
| Ekstra materiale | Miljøvenlig silikone |
| Extra kleuren gedetailleerd" in Danish is "Ekstra farver detaljeret". | Sort |
| Gedetailleerde oplysninger | Vrouwelijke XLR til mandlige XLR stik, panelgennemføring. |