
Skabt af holdbar plastik har Schuurbordet en overflade på 240 mm, hvilket sikrer en stærk ydeevne til slibningsopgaver. Det er designet til både præcision og holdbarhed og forvandler ru overflader til glatte finish med minimal indsats.
Det ergonomiske håndtag giver super komfort og mindsker træthed ved længere brug, mens dets lette design sikrer nem håndtering. Perfekt til gipsvægge, træ og andre overflader, det tilpasser sig nemt til forskellige opgaver.
Fra at genopfriske gamle møbler til at gøre væggene klar til maling, leverer Schuurbordet konsekvente resultater. Det er perfekt til at opnå professionelt finish og et uundværligt værktøj for dem, der leder efter effektivitet og pålidelighed i deres projekter.
| Mærke | Toolland |
| Model | HE909240 |
| Primærfarver | hvid |
| Dybt af produktet | 12 cm |
| Hoogte van het product vertaalt naar informele Deens zou zijn: "Højden på produktet." | 9 cm |
| Breedte van het product | 24 cm |
| Vægt Produkt | 140 g |
| Med håndtagene | Ja |
| Sure, here's the translation to Danish in an informal tone: Form | Rechthoekig |
| Materiale | ABS |