
Denne semi-gennemsigtige, dobbeltsidede multi-tape måler 12 mm x 25 m og er en alsidig klæbeløsning, der er perfekt til forskellige formål. Dens holdbare, klare klæber binder let overflader uden at efterlade spor.
Brug det til at lave præcise modeller, sikre dekorationer eller pakke gaver ind med en flot finish. Det semi-transparente design sikrer en nem anvendelse på enhver overflade og blender ubesværet ind med forskellige materialer uden at gå på kompromis med udseendet.
Dens stærke vedhæftning sikrer pålidelighed i ethvert projekt, fra kreative håndværk til daglige husholdningsopgaver. Med den let-aftagelige bagside bliver det nemt at påføre denne tape uden besværet med uønsket klæberester eller svær fjernelse.
| Mærke | HPX |
| Model | HPXPA1225 |
| Primærfarver | The translation of "transparant" to Danish is "gennemsigtig." |
| Ekstra farver | Sort |
| Breedte van het product | 12 mm |
| Primære detaljerede farver | Semitransparent |
| Skriv tape | Dobbeltklæbende tape |
| Maximale omgevingstemperatuur | 75 °C |
| "Længde tape" | Sure, here's the translation to Danish: 25 m |
| Bestand tegen het weer. | Ja |
| Zelfklevend materiale | Syntetisk gummi |
| Materiale | Polyester |