
Wijzerplaat voor 21 mm Knop er en præcisionslavet skiveplade med et gennemsigtigt design og fede sorte tal. Dens klarhed gør det nemt at læse, selv i svagt lys, og giver en uovertruffen brugeroplevelse.
Lavet specielt til 21 mm knapper, er dette tilbehør både holdbart og stilfuldt, hvilket forbedrer funktionaliteten af dit udstyr. Drejeknappen har 12 tydelige tal for præcise justeringer, der sikrer nøjagtighed og bekvemmelighed ved hver brug.
Uanset om det er i en workshop eller til komplekse tekniske opgaver, leverer Wijzerplaat enestående ydeevne og pålidelighed, hvilket gør den til et smart valg til dit værktøjssæt.
| Mærke | Seder |
| Model | CP21TB12 |
| A | 30 mm |
| B | The translation for "16mm" in Danish is "16mm". |
| D | 4,5 mm |
| C | 2,5 mm |
| For knap Ø | 21 mm |
| Farve | transparent - sort 12 cifre |