| Primærfarver | Sort, Grøn |
| Dybt af produktet | 85 mm |
| Hoogte van het product vertaalt naar informele Deens zou zijn: "Højden på produktet." | 217 mm |
| Breedte van het product | 165 mm |
| Vægt Produkt | 1,3 kg |
| Met LED-lichtje | Ja |
| Type lampe | The translation of "led" into Danish in an informal context is "led." If you need further assistance with context or additional information, please let me know! |
| Batterier inkluderet | Ja |
| I'm sorry, but it seems like "Accuspanning" isn't a standard English word or phrase. Could you please provide more context or clarify the term so I can assist you better with the translation? | Sure, here's the translation to Danish: "18 V" |
| Werkt på batteri | Ja |
| Sammensætning af batteri | Lithium-ion (Li-ion) |
| Benødvendig batteri | Ja |
| Sprog i manualen | Dansk, Hollandsk, Engelsk, Fransk, Tysk, Italiensk, Polsk, Portugisisk, Spansk, Svensk |
| Nominal indgangsspænding adapter VAC min. | 220 V AC |
| Nominal indgangsspænding adapter VAC maks. | 240 V AC |
| Ekstra materiale | ABS |
| Strømadapter/lader | Ja |
| Primære detaljerede farver | Donkergroen is overigens al in het Nederlands en betekent 'donker groen'. Als je meer context of een andere zin nodig hebt om naar het Deens te vertalen, laat het me weten! |
| LED-indikator | Ja |
| Opbergkuffert | Ja |
| Status-LED-indikatoren | Ja |
| Antal hastighedsindstillinger | 2 |
| Genopladeligt batteri | Ja |
| Minimum spanwijdte boorkop | 1,5 mm |
| Skriv rotatie. | Med/Mod uret. |
| Capacitet genopladeligt batteri | I'm sorry, but it seems like the text is incomplete or unclear. Could you provide more context or clarify what you would like to be translated into Danish? |
| Vægt inklusive batteri | 1,3 kg |
| Indgangsfrekvens adapter | 50/60 Hz |
| The text "Klopboorfunctie" translates to "Slagborefunktion" in Danish informal language. | ingen |
| Antal justerbare indstillinger | 20 |
| Boordiameter blødt træ | 36 mm |
| Boordiameter stål | 13 mm |
| Boordiameter sten | 13 mm |
| Maximale spændvidde borepatron | 13 mm |
| Maksimal nulllaststrøm 1 | 440 o/min |
| Maksimal nul-lasttilstand 2 | 1700 o/min |
| Maximalt drejningsmoment hårdt | 55 N·m |
| Maximalt drejningsmoment blødt | 26 N·m |
| Minimum nullasttoerental 1 | 0 o/min |
| Minimum nullasttoerental 2
Since the text already appears to integrate Danish language ("nullasttoerental"), the correct translation with the informal tone is:
Mindst nullasttoerental 2 | 0 o/min |
| Lydniveau (dBA) | 86 dB |
| Geluidsdrukonzekerhed K (dBA) | 5 dB |
| Skriv elektrisk motor | Børsteløs motor |
| Sure, the translation of "Snelkoppelingen" to Danish in an informal context is "Genveje". | Ja |
| Laadtijd batterij | Sure, please provide the text you would like translated to Danish. |
| Sure thing! Here's the translation of "Riemclip" to Danish:
Riemclip | Ja |
| Stijl på overskriften | The term "Snelspanboorkop" seems to be Dutch. Translating it to Danish informally, it would be "hurtigspændeborepatron." |
| Blødt greb | Ja |
| Ergonomisk greb | Ja |
| Sure, here's the translation to Danish: Oplader. | Ja |