
Cellfasts hurtige slangkobling med vandstop sikrer lækagefri forbindelser, maksimerer effektivitet og reducerer vandspild.
Dens ergonomiske design gør det nemt at håndtere og tilslutte til 1/2" slanger, perfekt til ubesværet havepleje eller bilvask. Den indbyggede vandstop-funktion stopper automatisk vandgennemstrømningen, når et slangetilbehør afbrydes, så du kan holde styr på vandforbruget.
| Mærke | Cellfast |
| Model | CF53-120 |
| Primærfarver | Blå |
| Ekstra farver | Sort |
| Vægt Produkt | 47,3 g |
| Slangdiameter | 1,25 cm |
| Slang diameter tomme | 0,5 tommer |
| Maksimal slangdiameter | 15 mm |
| Maksimal slangdiameter tommer | 0 på |
| Minimal slangdiameter | 12,5 mm |
| Minimale slangdiameter tomme | 0,5 tommer |
| Slangdiameter lynkobling tomme | 0,5 tommer |
| Slangdiameter hurtigkobling vandstop tomme | 0,5 tommer |
| Materiale | ABS |