
Denne kompakte WiFi-modulpakke forvandler nemt almindelig belysning til smarte lamper, så du får let kontrol lige ved hånden.
Du skal bare forbinde gennem dit eksisterende netværk for at nyde fjernstyring og energibesparende funktioner via en brugervenlig app på din smartphone. Tænd lyset, inden du kommer hjem, eller dæmp det for den perfekte stemning uden at rejse dig fra sofaen.
Ingen komplekse installationer eller ekstra hubs er nødvendige, bare smart og intuitiv lysstyring i én elegant løsning.
| Mærke | HeySmart |
| Model | SMART2120 |
| Primærfarver | hvid |
| Ekstra farver | Sort |
| Dybt af produktet | 52 mm |
| Hoogte van het product vertaalt naar informele Deens zou zijn: "Højden på produktet." | 18 mm |
| Breedte van het product | 47 mm |
| Vægt Produkt | 40 g |
| Maximaal effekt | 2000 W |
| Med fjernbetjening | Ja |
| The translation of "Energiebron" to Danish is "Energikilde." | The translation of "Elektriciteit" into informal Danish is "Strøm". |
| Maksimal nominelle strømstyrke | 10 A |
| Trådløs/kablet | The translation of "Draadloos" to Danish is "Trådløs." |
| Betjening via mobilapp | Ja |
| The translation of "Werkingsmodus" to Danish is "driftstilstand". | Fjernbetjening, RF, Trådløs |
| Voor aansturing van” kan in informeel Deens worden vertaald als “Til styring af.” | Lettelse |
| "Antal indstillinger" | 3 |
| The term "Besturingssysteem" can be translated to Danish informally as "styresystem." | Amazon Alexa, Google Home |
| Med lysdæmper | ingen |
| Indikatielampe | ingen |
| Smart kompatibilitet | Amazon Alexa, Google Home |
| Materiale | ABS |