
Den HAAKSE PRINTCONNECTOR-MANNELIJK med 10 kontakter giver præcis forbindelse til komplekse printplade-samlinger.
Med ti pålidelige kontaktpins sikrer denne hanstik stærk og stabil datatransmission selv i komplekse elektroniske miljøer. Dets vinkelrette design maksimerer pladsudnyttelsen, hvilket gør det ideelt til kompakte opsætninger.
Skabt til at være holdbar, connectoren modstår slid og bevarer ydeevnen gennem utallige ind- og udtagninger. Den er alsidig og kan nemt integreres i et væld af elektroniske enheder, fra elegante forbrugerelektronik til robuste industrielle systemer.
| Mærke | Velleman |
| Model | BTWMH10 |
| Primærfarver | hvid |
| Dybt af produktet | 5,8 mm |
| Hoogte van het product vertaalt naar informele Deens zou zijn: "Højden på produktet." | 13,5 mm |
| Breedte van het product | 25,5 mm |
| Vægt Produkt | 1,25 g |
| Sure, here's the translation to Danish in an informal tone: Form | "L-form" |
| Ekstra materiale | Messing, Tin |
| Kabel inkluderet | ingen |
| "Aantal contacten" kan vertaald worden naar het Deens als "Antal kontakter". | 10 |
| The text "Brandbaarheid" can be translated informally to Danish as "Brandbarhed". | The text "UL 94 V-0" does not need translation as it refers to a specific standard for the flammability of plastic materials. "UL 94 V-0" is recognized internationally, including in Denmark, and remains the same in Danish. |
| Ingangsspænding VDC 2 | "50 V" doesn't contain text that can be directly translated to Danish. If you mean "50 V" as 50 volts, it remains the same in Danish. If there's more context or additional text to translate, please provide that! |
| The word "Geslacht" translates to "Køn" in Danish. | The English term "mannelijk" is Dutch for "masculine" or "male." Its translation in Danish is "mandlig." |
| Maximale gelijkstroom | I'm sorry, but the text you provided, "3 A," doesn't seem to contain any translatable content. Could you please provide a bit more context or a different text you'd like translated into Danish? |
| Anvendelig PCB-tykkelse | 1,6 mm |
| Antal rækker | 1 |
| Tonehøjde | mm |
| Materiale | Nylon |