
HOUTBEUGEL'en giver solid støtte med en maksimal belastningskapacitet på 80 kg. Dens dimensioner på 120 x 20 x 90 cm gør den alsidig til forskellige formål, lige fra opbevaringsorganisation til konstruktion af robuste rammer.
Skabt til at være pålidelig, denne træbeslag kan holde til tunge vægte og giver stabilitet, der kan sammenlignes med bærende bjælker. Brug den til at lave hylder eller forstærke eksisterende strukturer, og du får både holdbarhed og styrke.
Dets kompakte design gør det nemt at integrere i forskellige omgivelser uden at optage meget plads, hvilket gør det til en effektiv løsning både i hjemmet og i industrielle miljøer.
| Mærke | Toolland |
| Model | QT123 |
| Primærfarver | Grøn |
| Ekstra farver | Grå |
| Dybt af produktet | 20 cm |
| Hoogte van het product vertaalt naar informele Deens zou zijn: "Højden på produktet." | 90 cm |
| Breedte van het product | 120 cm |
| Vægt Produkt | 3700 g |
| Sprog i manualen | Nederlands, Engelsk, Fransk, Tysk, Polsk, Portugisisk, Spansk |
| "Met wielen" in Dutch translates informally to Danish as "Med hjul". | ingen |
| Extra kleuren gedetailleerd" in Danish is "Ekstra farver detaljeret". | Metallisk sølv |
| Sikkerhedsfaktor | 1/2 |
| Minimale brudbelastning | 80 kg |