
Stepix skamlen er en perfekt blanding af funktionalitet og kompakt design, og den har fire solide trin til de steder, der er svære at nå. Hvert trin har skridsikre overflader, der sikrer sikkerhed og stabilitet.
Denne skammel er lavet af aluminium af høj kvalitet, så den er både let og robust og kan holde til op til 300 lbs. Den kompakte, foldbare design gør det nemt at opbevare den, hvilket er perfekt til små rum.
Perfekt til opgaver omkring hjemmerenovering eller små justeringer i køkkenet, gør Stepix-stolen udfordrende opgaver til en leg. Med sit strømlinede og moderne look passer den perfekt ind i enhver indretning.
| Mærke | Toolland |
| Model | STEPIX4 |
| Primærfarver | Grå |
| Ekstra farver | Sort |
| Dybt af produktet | 6 cm |
| Hoogte van het product vertaalt naar informele Deens zou zijn: "Højden på produktet." | 158 cm |
| Breedte van het product | 56 cm |
| Vægt Produkt | 7,5 kg |
| Opgevouwen højde | 165 cm |
| Maksimal belastning | 150 kg |
| Primære detaljerede farver | Metal |
| Skridsikker | Ja |
| Maksimal arbejdshøjde | 277 cm |
| Bredde af stigeprofil | 28 mm |
| Antiskridskoer | Ja |
| "Aantal treden" in Danish is "Antal trin". | 4 |
| A-frame position | Ja |
| Sikkerhedsstandard | The translation of "EN 14183" to Danish (keeping it informal) would remain "EN 14183" as it is a standard code and typically doesn't get translated. If there is additional context or surrounding text you need translated, please provide that as well. |
| Hoogte øverste trin | 158 cm |
| Skridsikker platform | Ja |
| "Hoogte tussen treden" kan vertaald worden naar het Deens als "Højde mellem trin". | 21 cm |
| Materiale | Metal |