
Onze hoogwaardige KNOP (ZWART 15mm/4mm) er designet til skrue montering og leverer pålidelig ydeevne til forskellige anvendelser.
De knoppen zijn verkrijgbaar in verschillende diameters, så du kan finde den perfekte pasform til dit projekt. Lavet af holdbart sort eller gråt plastik, disse knapper giver et fremragende greb og er modstandsdygtige over for slitage.
Gebruik de knop in meubels, elektrische apparaten of doe-het-zelfprojecten voor een functionele en esthetische afwerking. Dankzij het veelzijdige ontwerp passen ze naadloos in elke omgeving.---Brug knappen i møbler, elektriske apparater eller gør-det-selv-projekter for en funktionel og æstetisk finish. Takket være det alsidige design passer de perfekt ind overalt.
| Mærke | Seder |
| Model | KN154N |
| Ø | 15 mm |
| A | 4 mm |
| B | 15 mm |
| D | 10 mm |
| E | 4 mm |
| C | The translation for "16mm" in Danish is "16mm". |
| H | 17 mm |
| J | 9 mm |
| Farve | Sort |