
Oplev enestående kontrol og præcision med KNOP (ZWART 15mm/6.35mm). Disse kvalitetsknapper er designet til skrue-montering, hvilket sikrer en sikker pasform og jævn brug hver gang.
Fremstillet af slidstærk sort eller grå plastik, er de alsidige til forskellige designstilarter. Tilgængelige i et udvalg af diametre, kan disse knapper tilpasses til mange anvendelser, fra lydudstyr til husholdningsapparater.
Uanset om du finjusterer lyden på dit stereoanlæg eller indstiller dine køkkenmaskiner, sikrer KNOP's ergonomiske design et behageligt greb. Det er som at have et velsmurt maskineri lige ved hånden.
| Mærke | Seder |
| Model | KN157N |
| Ø | 15 mm |
| A | 6,35 mm |
| B | 15 mm |
| D | 10 mm |
| E | 4 mm |
| C | The translation for "16mm" in Danish is "16mm". |
| H | 17 mm |
| J | 9 mm |
| Farve | Sort |