
KNOP (ZWART 15mm/6mm) tilbyder super kvalitetsknopper til skruefastgørelse. Perfekt til projekter, der kræver præcision og holdbarhed. Fås i forskellige diametre til alsidige anvendelser.
Knapperne er lavet af høj kvalitet sort eller gråt plastik, hvilket giver en stilfuld og robust finish. De er nemme at installere, så de er perfekte til reparationer og justeringer af møbler, skabe og elektriske apparater.
Gebruik deze knoppen om je interieur een subtiele en functionele upgrade te geven. Dankzij hun betrouwbare grip en strakke uitstraling zijn ze een waardevolle toevoeging aan elk project.Blivende på, en rådgivning er blevet tilbudt af din interesse til den kvinde du har og en præsentation af resultatet.
| Mærke | Seder |
| Model | KN156N |
| Ø | 15 mm |
| A | "6 mm" (Numbers and measurements don't need translation) |
| B | 15 mm |
| D | 10 mm |
| E | 4 mm |
| C | The translation for "16mm" in Danish is "16mm". |
| H | 17 mm |
| J | 9 mm |
| Farve | The word "black" in Danish is "sort." |