
Forbedr din seeroplevelse med dette førsteklasses HDMI 2.0 kabel med bomuldsoverflade, som tilbyder super holdbarhed og pålidelighed. De 2 meter længde sikrer fleksible forbindelser i enhver opsætning, hvad enten det er hjemmebiografer eller kontorpræsentationer.
De guldbelagte stik sikrer en robust forbindelse, der minimerer signal tab og giver uovertruffen videoklarhed. Stream 4K videoer med levende farver og skarpe detaljer, som om du kiggede ud af et krystalklart vindue.
Uanset om du vil se dit yndlingsshow eller lave en spændende præsentation, gør dette kabel det nemt ved at forbinde dine enheder uden problemer. Det er designet til at imødekomme kravene fra moderne underholdning og produktivitet og fungerer som din trofaste bro til billeder i høj opløsning.
| Mærke | HQ Power |
| Model | HQMHDMI110 |
| Kabelens længde | Sure, please provide the text you want translated to Danish. |
| Primærfarver | Sort |
| Vægt Produkt | 110,5 g |
| Ekstra materiale | PVC (polyvinylchlorid) |
| Skriv stiktype 1 | It seems that "HDMI A" is a technical term that doesn't require translation, but if you want to translate some surrounding context or details, feel free to provide more text for translation. |
| Tilslutning 1 køn | The English term "mannelijk" is Dutch for "masculine" or "male." Its translation in Danish is "mandlig." |
| Ondersteunde funktioner | Hurtig HDMI 2.0 |
| Maximale tråd størrelse AWG | "30 AWG" is a specific gauge measurement in the American Wire Gauge system and doesn't require translation. If there is additional text you would like translated to Danish, please provide it! |
| Minimal trådtykkelse AWG | 28 AWG |
| Materiale leder | Køber |
| "Aansluiting 2 geslacht" kan informeel naar het Deens worden vertaald als "Forbindelse 2 køn". | The English term "mannelijk" is Dutch for "masculine" or "male." Its translation in Danish is "mandlig." |
| Typebeskyttelse | Aluminium mylar, fletning |
| Type connector 2 | It seems that "HDMI A" is a technical term that doesn't require translation, but if you want to translate some surrounding context or details, feel free to provide more text for translation. |
| Materiale jakke | PVC (polyvinylchlorid) |
| 4K-kompatibel | Ja |
| Sure, here's the translation to Danish with an informal tone: Audio-/videosignal multi | HDMI |
| Maksimal multiresolution | 3840 x 2160 ( @ 60 Hz ), 4096 x 2160 ( @ 30 Hz - HDMI ), 4096 x 2160 ( @ 60 Hz ) |
| "Totale båndbredde" | 18 Gbit/s |
| Forbindelse | HDMI (høj hastighed) |
| Ydre diameter | 6,5 mm |
| Indre diameter | 6 mm |