
Forbedr din belysningsopsætning med denne smarte hvide designlampeholder, der passer perfekt sammen med et holdbart tekstilkabel.
Designet til nem installation, det tilføjer både stil og funktionalitet til ethvert rum, uanset om det hænger i et hjørne af en café eller lyser over et spisebord.
Funktionerne inkluderer varmeresistent materiale for sikkerhed og en 2-meter kabellængde, der giver fleksibilitet i placeringen, lige så kunstnerisk som penselstrøg i et blidt mesterværk af indretningsdesign.
| Mærke | Vellight |
| Model | LAMPH01W |
| Kabelens længde | 1,4 m |
| Primærfarver | hvid |
| Brugssted | Kun alleen binnen |
| Ingangsfrequentie område | 50/60 Hz |
| Ekstra materiale | Stof/tekstiler |
| Minimale indgangsspænding VAC | 220 V |
| Maksimal indgangsspænding VAC | 240 V |
| Type fitting | The text "E27" does not require translation, as it does not contain language-specific content. If you have any specific text in English that you need translated to Danish in an informal tone, please provide it, and I'll be happy to help! |
| Maximaal strømforbrug | 60 W |
| IEC-beskyttelsesklasse | Klasse 2 |
| Hoogte loftroset | 32 mm |
| Hoogte afzet. | 100 mm |
| Lampe inkluderet | ingen |
| Diameter loftroset | 85 mm |
| Stikdiameter krokodillenæb | 44 mm |
| "Luchterklem" kan oversættes til "lysklemme" på dansk. | Ja |
| Materiale | Silikonegummi |