
De hurtige USB-oplader med GaN Fast Technology giver en revolutionerende opladeoplevelse med en enkelt USB-C-udgang, der leverer 100W kraft. Denne kompakte oplader kombinerer effektivitet og styrke, så dine enheder bliver opladet hurtigere og mere sikkert.
Dankzij GaN (galliumnitride) teknologi er opladeren mindre, lettere og kan håndtere højere temperaturer uden at blive overophedet. Perfekt til bærbare computere, smartphones og tablets, denne oplader sørger for, at du bruger mindre tid på at vente på et fuldt opladet batteri.
Perfect til brug derhjemme, på kontoret eller på farten, denne oplader passer nemt i enhver taske. Med det medfølgende USB-C-kabel kan du komme i gang med det samme uden at skulle købe ekstra tilbehør. Nyd en effektiv opladningsoplevelse med denne innovative teknologi.
| Mærke | HQ Power |
| Model | PSS6EUSB52 |
| Kabelens længde | 1,8 m |
| Primærfarver | Sort |
| Dybt af produktet | 32,4 mm |
| Hoogte van het product vertaalt naar informele Deens zou zijn: "Højden på produktet." | 67,8 mm |
| Breedte van het product | 105,17 mm |
| Vægt Produkt | 241,2 g |
| Skriv stikprop | The English term "mannelijk" is Dutch for "masculine" or "male." Its translation in Danish is "mandlig." |
| Ingangsfrequentie område | 50/60 Hz |
| Minimale indgangsspænding VAC | Sure, here's the translation into Danish:100 kroner |
| Maksimal indgangsspænding VAC | 240 V |
| Skriv stiktypen. | Type C (Eurostik) |
| Elektrisk beskyttelse | Overstrømning, Overspænding, Kortslutning |
| Nominel udgangsstrøm | Sure, just to clarify, do you want me to translate only the "5 A" part, or is there supposed to be more text to translate? If there's more, could you provide it? |
| Waarde maximale uitgangsstroom. | Sure, just to clarify, do you want me to translate only the "5 A" part, or is there supposed to be more text to translate? If there's more, could you provide it? |
| The word "Geslacht" translates to "Køn" in Danish. | The English term "mannelijk" is Dutch for "masculine" or "male." Its translation in Danish is "mandlig." |
| USB-type | USB-C |
| The translation of "Ingangsstroom" to Danish is "Indgangsstrøm". | Sure, I can help with that! Could you provide the full text you need translated? |
| Uitgangseffekt | 100 W |
| Automatisk stoppunkt for opladning | ingen |
| Funktioner oplader | PD PPS, Power Delivery 3.0 |
| Hurtig opladning | Ja |
| GaNFast teknologi | Ja |
| Type USB-port | USB-C |
| The text "Slimme lader" translates informally to Danish as "Smart oplader". | Ja |
| Antal USB-porte | 1 |
| Standby-strømforbrug | 0,21 W |
| Materiale | PC (polycarbonat) |