
Oplad dine enheder hurtigere end nogensinde med Snelle USB-opladeren, udstyret med avanceret GaN Fast Technology. Denne kompakte oplader har to udgangsport: USB-A og USB-C, der leverer en kraftig samlet kapacitet på 30W.
Integrationen af GaN Fast Technology betyder forbedret termisk effektivitet og mindre strømspild. Det giver hurtig og sikker opladning for alle dine kompatible enheder, fra smartphones til tablets.
Perfekt til dem med flere enheder, lader Snelle opladeren dig oplade flere ting samtidig, så du altid kan være klar på farten. Den er let, men holdbar, og er den ideelle rejsemakker, der passer nemt ind i enhver taske.
| Mærke | HQ Power |
| Model | PSS6EUSB50 |
| Primærfarver | Grå |
| Dybt af produktet | 80,64 mm |
| Hoogte van het product vertaalt naar informele Deens zou zijn: "Højden på produktet." | 30,2 mm |
| Breedte van het product | 43,05 mm |
| Vægt Produkt | 60,4 g |
| Skriv stikprop | The English term "mannelijk" is Dutch for "masculine" or "male." Its translation in Danish is "mandlig." |
| Ingangsfrequentie område | 50/60 Hz |
| Minimale indgangsspænding VAC | Sure, here's the translation into Danish:100 kroner |
| Maksimal indgangsspænding VAC | 240 V |
| Skriv stiktypen. | Type C (Eurostik) |
| Elektrisk beskyttelse | Sure, here's the translation to Danish: Overbelastning, Oversvømning, Kortslutning |
| Primære detaljerede farver | Mørkegrå |
| Nominel udgangsstrøm | I'm sorry, but the text you provided, "3 A," doesn't seem to contain any translatable content. Could you please provide a bit more context or a different text you'd like translated into Danish? |
| Waarde maximale uitgangsstroom. | I'm sorry, but the text you provided, "3 A," doesn't seem to contain any translatable content. Could you please provide a bit more context or a different text you'd like translated into Danish? |
| The word "Geslacht" translates to "Køn" in Danish. | The informal translation of "vrouwelijk" to Danish is "kvindelig." |
| USB-type | USB-A, USB-C |
| Maximaal strømforbrug | 30 watt |
| The translation of "Ingangsstroom" to Danish is "Indgangsstrøm". | The text "0.8 A" doesn't have words that can be translated. Please let me know if you have other text you want me to translate. |
| Uitgangseffekt | 30 watt |
| Automatisk stoppunkt for opladning | ingen |
| Funktioner oplader | Power Delivery 1.0, Quick Charge™ 3.0 |
| Hurtig opladning | Ja |
| GaNFast teknologi | Ja |
| Type USB-port | 1 x Type-C PD + 1 x Type-A QC3.0 |
| The text "Slimme lader" translates informally to Danish as "Smart oplader". | Ja |
| Antal USB-porte | 2 |
| Standby-strømforbrug | 0,3 W |
| Materiale | PC (polycarbonat) |