
Denne alsidige universaloplader har en Micro-USB forbindelse, der leverer en pålidelig 5 VDC og 2,5 A til dine enheder.
Perfekt til rejser verden over, den inkluderer fire rejseadaptere, så du altid har strømadgang på tværs af kontinenter. Tænk på det som opladernes schweizerkniv, klar til brug uanset hvor du er.
Kompakt og effektiv, den oplader hurtigt dine gadgets og mindsker spildtid. Perfekt til at oplade smartphones, tablets eller andre kompatible elektroniske enheder. Det er din trofaste følgesvend uanset hvor i verden du er.
| Mærke | HQ Power |
| Model | PSS6EUSB38WT |
| Kabelens længde | 150 cm |
| Primærfarver | hvid |
| Dybt af produktet | 40 mm |
| Hoogte van het product vertaalt naar informele Deens zou zijn: "Højden på produktet." | 62 mm |
| Breedte van het product | 41 mm |
| Vægt Produkt | 140 g |
| Skriv stikprop | The English term "mannelijk" is Dutch for "masculine" or "male." Its translation in Danish is "mandlig." |
| Ingangsfrequentie område | 50/60 Hz |
| Minimale indgangsspænding VAC | Sure, here's the translation into Danish:100 kroner |
| Maksimal indgangsspænding VAC | 240 V |
| Skriv stiktypen. | Type C (Eurostik) |
| Waarde maximale uitgangsstroom. | 2,5 A |
| The word "Geslacht" translates to "Køn" in Danish. | The English term "mannelijk" is Dutch for "masculine" or "male." Its translation in Danish is "mandlig." |
| The translation of "Ingangsstroom" to Danish is "Indgangsstrøm". | Sure! The translation of "0.55 A" to Danish is "0,55 A". |
| Uitgangseffekt | 12,5 W |
| Automatisk stoppunkt for opladning | ingen |
| Hurtig opladning | ingen |
| Type USB-port | USB micro-B |
| The text "Slimme lader" translates informally to Danish as "Smart oplader". | ingen |
| Antal USB-porte | 1 |
| Uitgangsspanning VDC | Sure, could you please provide the text you want to be translated to Danish? It seems like it might be missing. |
| Standby-strømforbrug | 0,1 W |
| Aftagelige rejseadaptere | Sure! Here is the text translated to Danish in an informal tone:Australien, Euro, Storbritannien, USA |
| Materiale | PC (polycarbonat) |