
Cellfast universal hanebåndkobler har et ergonomisk design, som giver en sikker og lækagefri tilslutning til enhver standard vandhane med gevind. Den er præcisionsfremstillet for pålidelighed og sikrer en konstant vandstrøm til alle dine havebehov.
360 graders drejefunktion gør det muligt at placere den fleksibelt, så du undgår knæk og sammenfiltninger i slangen. Den holdbare konstruktion tåler barske vejrforhold, så den holder i lang tid.
Perfekt til udendørs vandingssystemer, bilvask eller at fylde en pool, denne connector gør dine vandhåndteringopgaver enklere, så du kan klare hydreringsløsninger let og effektivt.
| Mærke | Cellfast |
| Model | CF53-250 |
| Primærfarver | Sort |
| Vægt Produkt | 145 g |
| Extra kleuren gedetailleerd" in Danish is "Ekstra farver detaljeret". | Turkis |
| Slangdiameter | 2,1 cm |
| Slang diameter tomme | 0,83 tommer |
| Maksimal slangdiameter | 2,1 cm |
| Maksimal slangdiameter tommer | 0,83 tommer |
| Slangdiameter lynkobling tomme | 0,5 tommer |
| Minimal kranforbindelse | 0,5 tommer |
| Materiale | ABS |