
Collomix Mengstaaf Type LX har et robust Ø 120 mm hoved med en HEXAFIX forbindelse, som sikrer hurtig og sikker fastgørelse til din blandemaskine.
Designet til effektivitet, sørger dens optimerede paddeldesign for grundig blanding af tyktflydende materialer som mørtel og gips. Det innovative HEXAFIX-system gør det nemmere at skifte værktøj, hvilket øger produktiviteten i miljøer med højt pres. Den holdbare konstruktion kan klare hård brug og sikrer holdbarhed og pålidelighed. Velegnet til forskellige anvendelser, fra byggeprojekter til kreative studiemiljøer.
| Mærke | Collomix |
| Model | COLX120HF |
| Primærfarver | Blå |
| Hoogte van het product vertaalt naar informele Deens zou zijn: "Højden på produktet." | 590 mm |
| Vægt Produkt | 850 g |
| Diameter enhed | 120 mm |
| Primære detaljerede farver | Turkis |
| Antal stykker | 1 |
| Aanslutning mixer | I'm sorry, but "Hexafix®" does not seem to be a translatable text. It appears to be a product name or a trademark. If you need assistance with any other text, feel free to ask! |
| Maximalt blandingsvolumen | 25 kg |
| Minimalt blandingsvolumen | 15 kg |
| Maksimale rotationshastighed | 700 o/min |
| Minimum spanwijdte boorkop | 16 mm |
| Minimale rotationshastighed | 600 o/min |
| Modellimblander | The text "LX 120 HF" appears to be a model number or a name and doesn't require translation. Could you please provide more context or additional text to translate? |
| Skriv rotatie. | In wijzerzin kan vertaald worden naar het Deens als "med uret" als je het informeel wilt houden. |
| Materiale | Metal |