
De KNOP (ZWART 28mm/4mm) biedt topkwaliteit knoppen voor schroefmontage, speciaal gemaakt om aan al je technische behoeften te voldoen. Deze knoppen zijn gemaakt van duurzaam zwart plastic en zorgen voor een stevige en betrouwbare bevestiging.
Met en diameter på 28 mm og en skaft på 4 mm er de ideelle til forskellige anvendelser. Deres konstruktion giver et fremragende greb under brug samt slidstyrke.
Verschillende beschikbare diameters maken deze knoppen super veelzijdig, of je ze nu gebruikt voor elektronica, industriële apparatuur of in en om het huis. Ervaar de efficiëntie en duurzaamheid die zorgen voor langdurige prestaties.
| Mærke | Seder |
| Model | KN284N |
| Ø | 28 mm |
| A | 4 mm |
| B | 28 mm |
| D | The translation for "16mm" in Danish is "16mm". |
| E | 4 mm |
| F | The text "11mm" does not contain any words to translate into Danish. It seems to be a measurement. "11mm" would remain "11mm" in Danish as well. If there is more context or text to be translated, please provide that information. |
| C | 18 mm |
| H | 19 mm |
| Farve | Sort |