
Nooit meer halfgaar of te gaar stegt kød! Med EasyBBQ-appen og dette trådløse termometer kan du hurtigt og nemt måle, om kødet har nået den rigtige temperatur og er klar.
Steg bare termometerens probe ind i kødet, vælg kødstypen, og indstil den ønskede tilberedningsgrad, så klarer EasyBBQ resten. Via din smartphone kan du fra en afstand på 10 m holde øje med, om kødet er færdigt. Termometeret giver et signal, når kødet har nået den ønskede temperatur. Takket være EasyBBQ kan du hyggeligt blive siddende ved bordet med dine venner, mens grillen klarer arbejdet.
| Mærke | Velleman |
| Model | DTP10 |
| Batteri IEC størrelse | CR2032 (5004LC) |
| Primærfarver | Sort |
| Ekstra farver | Grå |
| Dybt af produktet | 12 mm |
| Hoogte van het product vertaalt naar informele Deens zou zijn: "Højden på produktet." | 33 mm |
| Breedte van het product | 33 mm |
| Vægt Produkt | 28 g |
| Type lampe | The translation of "led" into Danish in an informal context is "led." If you need further assistance with context or additional information, please let me know! |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Werkt på batteri | Ja |
| Sammensætning af batteri | Lithium |
| LED-indikator | Ja |
| Extra kleuren gedetailleerd" in Danish is "Ekstra farver detaljeret". | Metal |
| Forbindelse | bluetooth |
| Bluetooth-version | Bluetooth 4.0 eller nyere |
| Betjening via mobilapp | Ja |
| Bluetooth forbindelsesrækkevidde | Sure, I'd be happy to help with the translation. However, it looks like the text you provided is just "10 m." If you'd like to specify some context or additional details, I'd be more than happy to assist further! |
| Sensor kabellængde | 0 m |
| Antal batterier |