
Denne universelle oplader med en mikro-USB-forbindelse giver en pålidelig strømløsning ved 5 volt og 2,5 ampere, som sikrer hurtig og sikker opladning for et stort udvalg af enheder.
Sættet inkluderer fire rejseadaptere, der let konverterer mellem regionale stiktyper, hvilket gør det til en uundværlig rejsekammerat for at holde dine enheder brugbare uanset hvor du rejser hen.
Designet til at være effektiv, er opladerens kompakte størrelse perfekt til både hjemmebrug og rejser. Du skal bare sætte den i stikket for at holde dine enheder opladet, uanset om det er din smartphone, tablet eller en hvilken som helst enhed, der er kompatibel med micro-USB.
| Mærke | Velleman |
| Model | PSSEUSB38BT |
| Kabelens længde | 150 cm |
| Primærfarver | Sort |
| Dybt af produktet | 40 mm |
| Hoogte van het product vertaalt naar informele Deens zou zijn: "Højden på produktet." | 62 mm |
| Breedte van het product | 41 mm |
| Vægt Produkt | 140 g |
| Skriv stikprop | The English term "mannelijk" is Dutch for "masculine" or "male." Its translation in Danish is "mandlig." |
| Ingangsfrequentie område | 50/60 Hz |
| Minimale indgangsspænding VAC | Sure, here's the translation into Danish:100 kroner |
| Maksimal indgangsspænding VAC | 240 V |
| Skriv stiktypen. | Type C (Eurostik) |
| Waarde maximale uitgangsstroom. | 2,5 A |
| The word "Geslacht" translates to "Køn" in Danish. | The English term "mannelijk" is Dutch for "masculine" or "male." Its translation in Danish is "mandlig." |
| The translation of "Ingangsstroom" to Danish is "Indgangsstrøm". | Sure! The translation of "0.55 A" to Danish is "0,55 A". |
| Uitgangseffekt | 12,5 W |
| Automatisk stoppunkt for opladning | ingen |
| Hurtig opladning | ingen |
| Type USB-port | USB micro-B |
| The text "Slimme lader" translates informally to Danish as "Smart oplader". | ingen |
| Antal USB-porte | 1 |
| Uitgangsspanning VDC | Sure, could you please provide the text you want to be translated to Danish? It seems like it might be missing. |
| Standby-strømforbrug | 0,1 W |
| Aftagelige rejseadaptere | Sure! Here is the text translated to Danish in an informal tone:Australien, Euro, Storbritannien, USA |
| Materiale | PC (polycarbonat) |