
Assortimentsæske - 357 x 237 x 56 mm - 4,7 L. Denne 10-tommers opbevaringsæske fra Perel har et holdbart design i plastik og inkluderer 10 aftagelige rum i tre forskellige størrelser.
Udstyret med et gennemsigtigt låg, et robust håndtag og to plastlåse, sikrer denne boks, at rumene forbliver på plads, selv når ikke alle rum bliver brugt. Ideel til nemt at organisere en række småting med god synlighed.
| Mærke | Perel |
| Model | OMRH10 |
| Primærfarver | Sort |
| Ekstra farver | Oranje, gennemsigtig |
| Dybt af produktet | 237 mm |
| Hoogte van het product vertaalt naar informele Deens zou zijn: "Højden på produktet." | 56 mm |
| Breedte van het product | 357 mm |
| Vægt Produkt | 813 g |
| Binnebredde | 255 mm |
| Indre dybde | 195 mm |
| Sure thing! The translation of "Inwendige hoogte" to informal Danish is "Indvendig højde." | 45 mm |
| Justerbare rum | ingen |
| The translation of "stapelbaar" to Danish is "stablebar". | Ja |
| Med håndtagene | Ja |
| Aftagelige rum | Ja |
| Indholdsvolumen | 4,7 l |
| Antal rum | 10 |
| Skriv deksel | Niet verwijderbaar" in het Deens wordt informeel vertaald als "Ikke fjernbar". |
| Skriv slot | Kuffertlås |
| Materiale | Polypropylen |