
BRIEVENBUS MONACO INOX redefinerer elegance med sit elegante design, måler 36,5 x 36,8 x 10 cm. Omhyggeligt lavet af høj kvalitet inox, kombinerer denne sikre postkasse stil og holdbarhed, hvilket gør den til et perfekt supplement til enhver moderne facade.
Dens rummelige indre har let plads til din post og små pakker, og sørger for, at de forbliver tørre og beskyttede. Den rustfri ståloverflade ser ikke kun sofistikeret ud, men giver også fantastisk modstand mod barsk vejr, så du kan være helt rolig.
Installation er supernem med forborrede monteringshuller, og den låsbare frontdør giver ekstra sikkerhed. Gør den kedelige opgave med at hente posten til en fornøjelig oplevelse med et lækkert design og solid funktionalitet.
| Mærke | Perel |
| Model | BG50001 |
| Primærfarver | Grå |
| Dybt af produktet | 368 mm |
| Hoogte van het product vertaalt naar informele Deens zou zijn: "Højden på produktet." | 365 mm |
| Breedte van het product | 100 mm |
| Vægt Produkt | 2250 g |
| Primære detaljerede farver | Sure! The translation of "Zilver" to Danish in an informal context is "Sølv." |
| Materiale (Detalje) | RVS/Inox (rustfrit stål) |
| Binnen/buitengebruik | Sure, the Dutch word "Buiten" translates to "ude" in Danish. |
| Egenskab Materiale | Corrosionsbestandig |
| Med befæstelsesmateriale | Ja |
| Antal nøgler | 2 |
| Position for indkaståbning | Bovenside |
| Sure, the translation of "Positie Post Uitname" to Danish, keeping it informal, would be: "Position Indlæg Fjernelse". | Forside |
| Med Brevpostkassepole | ingen |
| Med Avisrulle | ingen |
| Sure! The informal translation of "Met Slot" to Danish would be "Med Lås". | Ja |
| Breedte af indkaståbning | 35,8 cm |
| Installere | Vægmontering |
| Materiale | Metal |