
Fremstillet med præcision, tilføjer den stilfulde, sorte BRIEVENBUS et strejf af sofistikation til enhver facade. Med målene 40 x 31 x 16 cm sikrer dens robuste struktur holdbarhed mod barske vejrforhold.
Funktionerne inkluderer en nem proces til at hente post med en bred åbning, der giver bekvemmelighed hver dag. Lavet af materialer i høj kvalitet, garanterer denne postkasse langvarig ydeevne og sikkerhed for din korrespondance.
| Mærke | Perel |
| Model | BG61003 |
| Primærfarver | Sort |
| Dybt af produktet | 310 mm |
| Hoogte van het product vertaalt naar informele Deens zou zijn: "Højden på produktet." | 400 mm |
| Breedte van het product | 160 mm |
| Vægt Produkt | 3329 g |
| Materiale (Detalje) | RVS/Inox (rustfrit stål) |
| Binnen/buitengebruik | Sure, the Dutch word "Buiten" translates to "ude" in Danish. |
| Egenskab Materiale | Corrosionsbestandig |
| Med befæstelsesmateriale | Ja |
| Antal nøgler | 2 |
| Position for indkaståbning | Bovenside |
| Sure, the translation of "Positie Post Uitname" to Danish, keeping it informal, would be: "Position Indlæg Fjernelse". | Forside |
| Med Brevpostkassepole | ingen |
| Med Avisrulle | ingen |
| Sure! The informal translation of "Met Slot" to Danish would be "Med Lås". | Ja |
| Breedte af indkaståbning | 26,7 cm |
| Installere | Vægmontering |
| Materiale | Metal |