
De HAA85BLN er et autonomt digitalt tastatur med baggrundsbelysning, der er designet til boliger og virksomheder. Dette alsidige tastatur integrerer nemt med elektroniske låse, sikkerhedssystemer, automatiske kontakter og maskiner, hvilket gør det til en ideel komponent til moderne sikkerhedsløsninger.
Nogle fordele er den helt trådløse drift og den lange batterilevetid, som sørger for en pålidelig og kontinuerlig ydeevne uden hyppig udskiftning af batterier. Den robuste konstruktion af enheden giver ekstra beskyttelse mod hærværk og uautoriseret brug, mens det slanke og kompakte design gør det nemt at installere på en bred vifte af overflader.
Takket være baggrundsbelysningen er tastaturet nemt at bruge både om dagen og om natten. Enheden kan klare forskellige vejrforhold, fra intens varme til kolde temperaturer, uden at gå på kompromis med funktionen. Man kan programmere flere brugerkoder, så det kan give adgang til forskellige personer med forskellige niveauer af adgang.
| Mærke | EtiamPro |
| Model | HAA85BLN |
| Primærfarver | Grå |
| Ekstra farver | Sort |
| Dybt af produktet | 4,2 cm |
| Hoogte van het product vertaalt naar informele Deens zou zijn: "Højden på produktet." | 11,7 cm |
| Breedte van het product | 7,2 cm |
| Vægt Produkt | 180 g |
| Type lampe | The translation of "led" into Danish in an informal context is "led." If you need further assistance with context or additional information, please let me know! |
| Achtergrundsbelysning | Ja |
| Sprog i manualen | Sure, here's the translation into Danish:"Engelsk" |
| Skriv montage | Sure! The translation of the word "Opbouw" into Danish is "Opbygning." |
| LED-indikator | Ja |
| Ingangsspænding VDC 2 | Sure! The text "12 V" doesn't require translation as it seems to represent a voltage measurement. Let me know if you meant to translate something else or need further help! |
| Antal status-LED'er | 3 |
| LED-indikatoren | Funktionsstatus tastatur |
| Materiale | ABS |