
Vis med 4 typer tør jord alarmer, 20 stk. Dette display indeholder 4 typer tørkeindikatorer, der er ideelle til optimal plantepleje.
De geavanceerde vochtsensor meet hoe vochtig de bodem is en laat een geluid horen als de grond te droog is. Geef je plant water en het geluid stopt direct, zo voorkom je te veel water geven.
Voor een gedetailleerd overzicht van de productspecificaties en extra toepassingen, raadpleeg de productpagina's (zie onder).Til dansk (uformelt):For et detaljeret overblik over produktspecifikationerne og ekstra anvendelser, tjek produktets sider (se nedenfor).
| Mærke | Perel |
| Model | DTPP04D |
| Batteri IEC størrelse | Sure, here is the translation in Danish, keeping it informal: SR54 (LR1131, SR1131, 1138SO, AG10, SG10, G10-A, LR54, 189, 387, 389, 390, L1131, LE1130, SR1130) |
| Primærfarver | Sure, could you provide the full text you'd like translated into Danish? |
| Dybt af produktet | 38,5 cm |
| Hoogte van het product vertaalt naar informele Deens zou zijn: "Højden på produktet." | 21 cm |
| Breedte van het product | 29,5 cm |
| Vægt Produkt | 890 g |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Werkt på batteri | Ja |
| Sammensætning af batteri | The text "Alkaline" translates to Danish as "Alkalisk." |
| Ekstra materiale | Metal |
| Antal stykker | 20 |
| Antal batterier |
| Materiale | Polyresin |