
Denne holdbare blå og grønne presenning måler 6 x 10 meter og giver rigelig dækning til mange forskellige anvendelser. Den er lavet af høj kvalitet polyethylen, så den er både vandafvisende og UV-beskyttende.
Perfekt til at beskytte haver, dække køretøjer eller som en midlertidig tagløsning. De forstærkede hjørner og aluminiumsøjer sikrer, at den sidder godt fast. Klar til at modstå enhver storm med denne pålidelige, multifunktionelle presenning.
| Mærke | Perel |
| Model | 70-0610 |
| Primærfarver | Blå |
| Dybt af produktet | 9 cm |
| Hoogte van het product vertaalt naar informele Deens zou zijn: "Højden på produktet." | 60 cm |
| Breedte van het product | 32 cm |
| Vægt Produkt | 4430 g |
| Materiale (Detalje) | Polyester |
| Afslut | The word "Geweven" is in Dutch and translates to "Vævet" in Danish. |
| Egenskab Materiale | Vandtæt |
| Forbered artikel | The translation of "Rechthoek" to Danish is "rektangel." |
| Mød op til (sejl-)stævner | Ja |
| Med befæstelsesmateriale | ingen |
| Type Zonnedak/Sejldug | Presenning |
| Kvalitet/Vægt pr. Kvadratmeter | 70 g |
| Arbejdslængde/Højde | Sure, I'd be happy to help with the translation. However, it looks like the text you provided is just "10 m." If you'd like to specify some context or additional details, I'd be more than happy to assist further! |
| Vandmodstandsniveau | The text "Spatwaterdicht" can be translated informally to Danish as "stænksikker". |
| Arbejdende Bredde | Sure, I can help with that. Could you please provide the text you want translated? |
| Materiale | Plastik |