
De HAA2866/TAG2 er en 125 kHz RFID nærhedsnøglebrik, der tilbyder en effektiv løsning til adgangskontrolsystemer.
Of je nu toegang wilt tot een beveiligde ruimte of wilt bijhouden wie waarheen gaat, de HAA2866/TAG2 biedt de perfecte combinatie van gemak en beveiliging in een slank formaat.
| Mærke | EtiamPro |
| Model | HAA2866/TAG2 |
| Primærfarver | Blå |
| Dybt af produktet | 6,2 cm |
| Hoogte van het product vertaalt naar informele Deens zou zijn: "Højden på produktet." | 2,5 cm |
| Breedte van het product | 2,8 mm |
| Vægt Produkt | 5,4 g |
| Compatibel med | Chuango, Eminent |
| Frequentie van het lezen van kaarten" vertaalt naar informeel Deens als "Hvor ofte man læser kort". | 125 kHz |
| Kortfunktion | The text "lezen" is Dutch and translates to "læse" in Danish. |
| EM-chip | Ja |
| Nøglering | Ja |