
Honningkage reflekterende tape 5cm x 5m - Gul. Denne ensfarvede reflekterende tape er en perfekt løsning til at gøre ting ekstra synlige. Det reflekterende honningmønster maksimerer reflekteringen og sørger for, at man er virkelig synlig, selv når der ikke er meget lys.
Het is ontworpen om zware weersomstandigheden te weerstaan, onze reflecterende tape blijft goed zichtbaar en functioneel, ongeacht de omgeving en binnen een breed temperatuurbereik.
Miljøvenlig konstruktion: Vores reflekterende tape er lavet af PET-plast, et meget genanvendeligt materiale.
| Mærke | Perel |
| Model | PT-RFH5X5Y |
| Primærfarver | Gul |
| Breedte van het product | 5 cm |
| Skriv tape | Sure! The translation of "Honingraat" to Danish in an informal manner is "bikube." |
| "Længde tape" | Sure, I can help with that. However, it appears that the text you provided is "5 m", which is likely a measurement or abbreviation. If you'd like me to translate something else or provide context, please let me know! |
| "Digte band" | 0,39 mm |
| Maximale bedrijfstemperatuur °C | 80 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur °C | -20 °C |
| Materiale | PET (polyethylentereftalat) |