
LED advarselsblinklys med skumringssensor. LED-rotationslampen med advarselsfyr er designet til at markere dine midlertidige arbejdszoner, garantere høj synlighed under alle forhold og kan drejes 180°. Det er muligt at installere det hvor som helst med den højeste synlighed.
Langvarig ydeevne: Med den ekstra lyssensor og muligheden for at installere 1 eller 2 styk 4R25 batterier, er du sikret langvarig ydeevne. Sig farvel til besværet med at skulle skifte batterier hele tiden - vores LED bygge/advarselslampe er designet til kun at lyse om natten.
Met de bijgeleverde veiligheidssleutel kan je de lamp installeren, ontgrendelen en activeren, en beschermen tegen vandalisme. De robuuste constructie maakt het geschikt voor gebruik in slecht weer en biedt uitstekende zichtbaarheid met minimale moeite.
| Mærke | Perel |
| Model | EFL90 |
| Batteri IEC størrelse | Lantaarn 6 V, fjeder (4LR25Y, 4R25, 908A, 908D, lantaarn, 6 V, MN908, 996, PJ996, Energizer 529) |
| Primærfarver | Gul |
| Dybt af produktet | 85 mm |
| Hoogte van het product vertaalt naar informele Deens zou zijn: "Højden på produktet." | 340 mm |
| Breedte van het product | 185 mm |
| Vægt Produkt | 650 g |
| IP-værdi | IP54 |
| Type lampe | The translation of "led" into Danish in an informal context is "led." If you need further assistance with context or additional information, please let me know! |
| Batterier inkluderet | ingen |
| Brugssted | Binnen en buiten |
| I'm sorry, but it seems like "Accuspanning" isn't a standard English word or phrase. Could you please provide more context or clarify the term so I can assist you better with the translation? | 6 v |
| Sammensætning af batteri | The text "Alkaline" translates to Danish as "Alkalisk." |
| Benødvendig batteri | Ja |
| Sprog i manualen | Nederlands, Engelsk, Fransk, Tysk, Polsk, Portugisisk, Spansk |
| Skriv montage | Vægmontering, Klemme, Fod, Monteringsbeslag |
| Farven på LED'er | orange |
| Antal leds | 2 |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 80 °C |
| Minimale bedrijfstemperatur | -20 °C |
| Antal nøgler | 2 |
| Rotation | 180 ° |
| Vandbestandighed | Vandbestandig |
| Maximale mekaniske drejevinkel | 90 ° |
| Diameter LED'er | 5 mm |
| Magnetisk/ikke-magnetisk | Ikke-magnetisk |
| LED-type | Zeer heldere leds vertaald naar informeel Deens is: Super klare LED'er. |
| Dagzichtafstand | 50 m |
| Nattesynsafstand | 300 m |
| Flitspatroon | 1 |
| Lysmodus | Dobbelt blink, Blink, Konstant lys |
| Bøjler inkluderet | Ja |
| Antal lysindstillinger | 3 |
| Diameter lygtepæl | 175 mm |
| Antal batterier |
| Materiale | ABS |