
NEUTRIK XLR 4-PIN hanstik i et D-format metalhus er en pålidelig og holdbar løsning til lyd- og elektroniske forbindelser. Det har et nikkelbelagt hus og sølvbelagte kontakter, der giver optimal ledningsevne og lang levetid.
Specifikationerne inkluderer et 4-pols chassisdesign med en han-tilslutningstype, perfekt egnet til universelle applikationer. Denne stikforbindelse er UL-godkendt, hvilket sikrer overholdelse af sikkerheds- og kvalitetsstandarder.
Loddeafslutningen sørger for en sikker og stabil forbindelse, hvilket gør den ideel til komplekse elektroniske opsætninger. NEUTRIK XLR-stikket er lavet til at holde til hård brug og sikrer uafbrudt signaloverførsel i enhver opsætning.
| Mærke | Neutrik |
| Model | NC4MD-LX |
| Primærfarver | Grå |
| Dybt af produktet | 2,7 cm |
| Hoogte van het product vertaalt naar informele Deens zou zijn: "Højden på produktet." | 2,5 cm |
| Breedte van het product | 3 cm |
| Vægt Produkt | 25 g |
| Skriv montage | Chassis |
| Ekstra materiale | Sure! The translation of "Zilver" to Danish in an informal context is "Sølv." |
| "Aantal contacten" kan vertaald worden naar het Deens als "Antal kontakter". | 4 |
| Type forbindelse | XLR-stik |
| The word "Geslacht" translates to "Køn" in Danish. | The English term "mannelijk" is Dutch for "masculine" or "male." Its translation in Danish is "mandlig." |
| Materiale | Metal |