
Denne 13" sorteringsæske fra Perel er en holdbar, gennemsigtig plastorganisator, der måler 324 x 247 x 51 mm med en kapacitet på 4 liter. Den har 21 faste opbevaringsrum, der giver masser af plads til at organisere ting i forskellige størrelser.Med to robuste plastiklukninger sikrer den sikker opbevaring, selv når du er på farten. Det klare design gør det nemt at identificere indholdet, hvilket gør det til en pålidelig løsning til at holde det nødvendige lige ved hånden. Ideel til små dele, værktøj eller håndværksmaterialer, denne boks gør det let at sortere med lethed.
| Mærke | Perel |
| Model | OMRC13 |
| Primærfarver | The translation of "transparant" to Danish is "gennemsigtig." |
| Ekstra farver | orange |
| Dybt af produktet | 247 mm |
| Hoogte van het product vertaalt naar informele Deens zou zijn: "Højden på produktet." | 51 mm |
| Breedte van het product | 324 mm |
| Vægt Produkt | 400 g |
| Binnebredde | 317 mm |
| Indre dybde | 237 mm |
| Sure thing! The translation of "Inwendige hoogte" to informal Danish is "Indvendig højde." | 49 mm |
| Justerbare rum | ingen |
| The translation of "stapelbaar" to Danish is "stablebar". | Ja |
| Med håndtagene | ingen |
| Aftagelige rum | ingen |
| Indholdsvolumen | Sure, I can help with that. Could you provide the text you'd like translated to Danish? |
| Antal rum | 21 |
| Skriv deksel | Niet verwijderbaar" in het Deens wordt informeel vertaald als "Ikke fjernbar". |
| Skriv slot | Kuffertlås |
| Materiale | Polypropylen |