
Denne alsidige 18" sorteringskasse fra Perel tilbyder en praktisk løsning til sortering med dimensionerne 415 x 286 x 61 mm og en kapacitet på 7,8 liter.Med 18 justerbare og 2 faste opbevaringsrum giver den masser af plads til at organisere værktøj, hobbyartikler eller små hardware-dele effektivt. Det gennemsigtige låg gør det nemt at identificere indholdet uden at åbne boksen.Udstyret med to holdbare plastlåse sørger denne kasse for sikker lukning og transport af indholdet, hvilket gør den til et ideelt valg både til statisk opbevaring og når du er på farten.
| Mærke | Perel |
| Model | OMR18 |
| Primærfarver | Sort |
| Ekstra farver | Transparent, zwart |
| Dybt af produktet | 286 mm |
| Hoogte van het product vertaalt naar informele Deens zou zijn: "Højden på produktet." | 61 mm |
| Breedte van het product | 415 mm |
| Vægt Produkt | 764 g |
| Binnebredde | 410 mm |
| Indre dybde | 228 mm |
| Sure thing! The translation of "Inwendige hoogte" to informal Danish is "Indvendig højde." | 54 mm |
| Justerbare rum | Ja |
| The translation of "stapelbaar" to Danish is "stablebar". | Ja |
| Med håndtagene | Ja |
| Aftagelige rum | ingen |
| Indholdsvolumen | 7,8 l |
| Antal rum | 20 |
| Skriv deksel | Fjernbar |
| Skriv slot | Kuffertlås |
| Materiale | Polypropylen |