
De convector CH0007 van PEREL biedt 2000 W aan verwarmingsvermogen voor uitstekende prestaties als extra verwarming.
Med tre justerbare varmeniveauer og en praktisk termostat tilpasser denne enhed sig ubesværet til enhver ønsket temperatur. Den indbyggede turboventilator fremmer hurtig spredning af varme, hvilket resulterer i en effektiv opvarmning af ethvert rum.
Dankzij overophedningsbeskyttelsen slukker enheden automatisk, hvis det bliver for varmt, hvilket giver sikkerhed og ro i sindet.
Handtagene øverst gør det nemt at flytte konvektoren til et hvilket som helst sted, ligesom det er let at flytte en let kuffert.
| Mærke | Perel |
| Model | CH0007 |
| Primærfarver | hvid |
| Ekstra farver | Sort |
| Dybt af produktet | 196 mm |
| Hoogte van het product vertaalt naar informele Deens zou zijn: "Højden på produktet." | 420 mm |
| Breedte van het product | 580 mm |
| Vægt Produkt | 3,1 kg |
| IP-værdi | IP20 |
| Brugssted | Kun alleen binnen |
| Med håndtagene | Ja |
| Sprog i manualen | Nederlands, Engelsk, Fransk, Tysk, Polsk, Portugisisk, Spansk |
| Sure, here's the translation to Danish in an informal tone: Form | The translation of "Rechthoek" to Danish is "rektangel." |
| Ingangsfrequentie område | 50/60 Hz |
| Stroomforbrug strømstyrke | 2000 W |
| Visning | ingen |
| Skriv montage | The text "Voet,Vrijstaand" is in Dutch and doesn't form a complete sentence but consists of individual words. Here is the translation into informal Danish:"Fod, fritstående" |
| Ekstra materiale | ABS, PP (polypropylen) |
| Minimale indgangsspænding VAC | 220 V |
| Maksimal indgangsspænding VAC | 240 V |
| EPREL-identifikationskode | 2497924 |
| Skriv stiktypen. | Type E/F (Frankrig/Tyskland) |
| Energiklasse | D |
| "Længde på ledningen" | 1,4 m |
| Here you go: Timer | ingen |
| Kabel inkluderet | Ja |
| Ventilator funktion | Ja |
| Med fjernbetjening | ingen |
| Skriv kontaktperson | Relæ, drejeknap |
| Elektrisk beskyttelse | Overophedning |
| Energibesparelse | Ja |
| The translation of "Energiebron" to Danish is "Energikilde." | The translation of "Elektriciteit" into informal Danish is "Strøm". |
| Varmindstillinger | 750 W, 1250 W, 2000 W |
| Maximalt opvarmningsvolumen | 60 m³ |
| Skriv kabel. | H05VV-F 3G0.75 |
| Termostat | Ja |
| "Met wielen" in Dutch translates informally to Danish as "Med hjul". | ingen |
| The translation of "Verwarmingsafstand" to Danish is "opvarmningsafstand." | Sure, please provide the text you want translated to Danish. |
| Skriv opvarmning | Hetelucht |
| Antal varmeindstillinger | 3 |
| Med monteringstilbehør | ingen |
| Materiale | Metal |