
Oplev effektiv opvarmning med Perel Convectoren, der har en solid effekt på 3000 W. Designet som en ekstra varmekilde, har denne enhed tre justerbare varmeindstillinger og en integreret termostat for at holde den optimale komfort.
Udstyret med en turboventilator sikrer den hurtig luftcirkulation, der fordeler varmen jævnt i hele rummet. Overophedningsbeskyttelsesmekanismen slukker automatisk enheden, når den når for høje temperaturer, hvilket giver sikkerhed og ro i sindet.
| Mærke | Perel |
| Model | CH0005 |
| Primærfarver | hvid |
| Ekstra farver | Sort |
| Dybt af produktet | 172 mm |
| Hoogte van het product vertaalt naar informele Deens zou zijn: "Højden på produktet." | 450 mm |
| Breedte van het product | 775 mm |
| Vægt Produkt | 4,2 kg |
| IP-værdi | IP20 |
| Brugssted | Kun alleen binnen |
| Med håndtagene | Ja |
| Sprog i manualen | Nederlands, Engelsk, Fransk, Tysk, Polsk, Portugisisk, Spansk |
| Sure, here's the translation to Danish in an informal tone: Form | The translation of "Rechthoek" to Danish is "rektangel." |
| Ingangsfrequentie område | 50/60 Hz |
| Stroomforbrug strømstyrke | 3000 W |
| Visning | ingen |
| Skriv montage | The text "Voet,Vrijstaand" is in Dutch and doesn't form a complete sentence but consists of individual words. Here is the translation into informal Danish:"Fod, fritstående" |
| Ekstra materiale | ABS, PP (polypropylen) |
| Minimale indgangsspænding VAC | 220 V |
| Maksimal indgangsspænding VAC | 240 V |
| Skriv stiktypen. | Type E/F (Frankrig/Tyskland) |
| Energiklasse | Sure, I can help with that! However, I'll need the full text that you want translated. |
| "Længde på ledningen" | 1,4 m |
| Here you go: Timer | ingen |
| Kabel inkluderet | Ja |
| Ventilator funktion | Ja |
| Med fjernbetjening | ingen |
| Skriv kontaktperson | Relæ, drejeknap |
| Elektrisk beskyttelse | Overophedning |
| Energibesparelse | Ja |
| The translation of "Energiebron" to Danish is "Energikilde." | The translation of "Elektriciteit" into informal Danish is "Strøm". |
| Varmindstillinger | 1200 W, 1800 W, 3000 W |
| Maximalt opvarmningsvolumen | 75 m³ |
| Skriv kabel. | H05VV-F 3G1.5 |
| Termostat | Ja |
| "Met wielen" in Dutch translates informally to Danish as "Med hjul". | ingen |
| The translation of "Verwarmingsafstand" to Danish is "opvarmningsafstand." | Sure, please provide the text you want translated to Danish. |
| Skriv opvarmning | Hetelucht |
| Antal varmeindstillinger | 3 |
| Med monteringstilbehør | ingen |
| Materiale | Metal |