
Rød/sølv reflekterende kegle - 30 cm. Trafikkegler, også kendt som pyloner eller heksehuer, bruges til at afspærre en gade, ved uheld eller ulykker, i byggeriet eller vejarbejde.
Maar de er også gode til at markere baner ved sport og spil. Denne kegle fra Perel er 30 cm høj og er let at få øje på takket være den røde og sølvfarvede reflekterende markering, selv under mørke forhold.
De weerbestendige kegel is licht van gewicht, passer nemt ind i en støvle, og er egnet til rekreativ brug, både indenfor og udenfor.
| Mærke | Perel |
| Model | 1190-30R |
| Primærfarver | Rood, Grå |
| Dybt af produktet | 22 cm |
| Hoogte van het product vertaalt naar informele Deens zou zijn: "Højden på produktet." | 30 cm |
| Breedte van het product | 22 cm |
| Vægt Produkt | 400 g |
| Brugssted | Binnen en buiten |
| Extra kleuren gedetailleerd" in Danish is "Ekstra farver detaljeret". | Sure! The translation of "Zilver" to Danish in an informal context is "Sølv." |
| Reflekterende | Ja |
| Materiale | LDPE (lavdensitetspolyethylen) |