
Rød/sølv reflekterende signaleringskegle - 50 cm. Trafikkegler, også kaldet pyloner eller heksehatte, bruges til at afspærre en vej, ved nedbrud eller en ulykke, i byggeriet eller vejarbejde.
Maar ze zijn ook geschikt als afbakening bij sport en spel.Translated to Danish informally:Men de er også gode som afgrænsning til sport og leg.
Deze kegel van Perel is 50 cm høj og er godt synlig takket være den røde og sølv refleksmarkering, selv under mørke forhold.
De weerbestendige kegel is licht van gewicht, passer nemt ind i en støvle, og er egnet til rekreativ brug, både indenfor og udenfor.
| Mærke | Perel |
| Model | 1190-50R |
| Primærfarver | Rood, Grå |
| Dybt af produktet | 27 cm |
| Hoogte van het product vertaalt naar informele Deens zou zijn: "Højden på produktet." | 50 cm |
| Breedte van het product | 27 cm |
| Vægt Produkt | 640 g |
| Brugssted | Binnen en buiten |
| Extra kleuren gedetailleerd" in Danish is "Ekstra farver detaljeret". | Sure! The translation of "Zilver" to Danish in an informal context is "Sølv." |
| Reflekterende | Ja |
| Materiale | LDPE (lavdensitetspolyethylen) |