
Forvandl ethvert rum med dette smarte KLEDINGREK, der måler 80 x 42 x 160 cm, og er designet for optimal stabilitet og stil. Med sin robuste metalramme giver dette tøjstativ masser af plads til at organisere tøj, sko og tilbehør pænt.
Perfekt til at vise sæsonens garderobe frem eller holde styr på daglige outfits, dens enkle elegance passer ubesværet ind i soveværelser, gange eller skabe. Den brugervenlige samling og bærbare design gør den nem at tilpasse til forskellige rum og indretninger.
Det holdbare design sikrer langvarig funktionalitet, mens det minimalistiske design passer til mange forskellige indretningstemaer. Optimerer gulvplads uden at gå på kompromis med stil eller funktionalitet.
| Mærke | Perel |
| Model | MP65 |
| Primærfarver | Grå |
| Ekstra farver | Sort |
| Dybt af produktet | 42 cm |
| Hoogte van het product vertaalt naar informele Deens zou zijn: "Højden på produktet." | 160 cm |
| Breedte van het product | 80 cm |
| Vægt Produkt | 2050 g |
| Maksimal belastning | 25 kg |
| Primære detaljerede farver | Metal |
| Justerbar højde | Ja |
| Maksimale højde | 160 cm |
| Minimale højde | 110 cm |
| Maksimal belastning stang | 25 kg |
| Antal bjælker | 2 |