
Ultralyd skadedyrbekæmper. Befri dit hjem for alle skadedyr.
Takket være dets højere lydniveau og automatiske bølgevariation er denne effektive skadedyrsbekæmper den mest bruger- og miljøvenlige måde at jage alle gnavere og insekter væk på. De ultrasoniske bølger, som er helt uskadelige for mennesker og kæledyr, angriber skadedyrenes hørelse og nervesystem, så de til sidst forlader deres fødekilde og tilholdssted.
| Mærke | Perel |
| Model | C3492 |
| Primærfarver | Grå, Blå |
| Dybt af produktet | 7 cm |
| Hoogte van het product vertaalt naar informele Deens zou zijn: "Højden på produktet." | 9 cm |
| Breedte van het product | 12 cm |
| Vægt Produkt | 160 g |
| Materiale (Detalje) | PVC (Polyvinylchlorid) |
| Type skadedyrsbekæmpelsesmiddel | Ultralydteknologi |
| Levested Dyr | Fri natur |
| IP-beskyttelsesklasse | IPX4 - Beskyttelse mod berøring ikke testet; stænksikker |
| The word "Bereik" can be translated into Danish as "Rækkevidde". | 12,17 m |
| Materiale | Plastik |