
Det ultrastærke presenning i en levende blå og sort farve giver uovertruffen holdbarhed, lavet til at modstå barske vejrforhold med en stor dækning på 6 x 10 meter.
Perfekt til at beskytte dine ting, dens robuste design gør den ideel til at beskytte køretøjer, campingpladser eller byggematerialer mod hårdt vejr.
Bygget med forstærkede hjørner og vandtæt materiale giver det pålidelig beskyttelse, mens det holder sig fleksibelt. Dets ultra-styrke fungerer som en stabil barriere mod regn, vind og sollys, hvilket sikrer langvarig ydeevne.
| Mærke | Perel |
| Model | 180-0610 |
| Primærfarver | Blå |
| Dybt af produktet | 9 cm |
| Hoogte van het product vertaalt naar informele Deens zou zijn: "Højden på produktet." | 60 cm |
| Breedte van het product | 42 cm |
| Vægt Produkt | 10.875 g |
| Materiale (Detalje) | Polyester |
| Afslut | The word "Geweven" is in Dutch and translates to "Vævet" in Danish. |
| Egenskab Materiale | Vandtæt |
| Forbered artikel | The translation of "Rechthoek" to Danish is "rektangel." |
| Mød op til (sejl-)stævner | Ja |
| Med befæstelsesmateriale | ingen |
| Type Zonnedak/Sejldug | Presenning |
| Kvalitet/Vægt pr. Kvadratmeter | 180 g |
| Arbejdslængde/Højde | Sure, I'd be happy to help with the translation. However, it looks like the text you provided is just "10 m." If you'd like to specify some context or additional details, I'd be more than happy to assist further! |
| Vandmodstandsniveau | The text "Spatwaterdicht" can be translated informally to Danish as "stænksikker". |
| Arbejdende Bredde | Sure, I can help with that. Could you please provide the text you want translated? |
| Materiale | Plastik |