
WATERDOORLATEND ZONNEZEIL i antracit løfter ethvert udendørs område med sit 5 x 5 m kvadratiske design. Lavet af åndbart strikket PE-stof, sikrer det optimal luftcirkulation, samtidig med at det giver god UV-beskyttelse.
Denne alsidige skygge-sejl integrerer sig nemt i omgivelser ved poolen, terrasser eller spa-zoner. Den er let at installere og kan bruges både permanent og midlertidigt, hvilket giver en praktisk og stilfuld løsning til at forbedre din udendørs oplevelse.
| Mærke | Perel |
| Model | GSS4500PEC |
| Primærfarver | Sort |
| Dybt af produktet | 9 cm |
| Hoogte van het product vertaalt naar informele Deens zou zijn: "Højden på produktet." | 37 cm |
| Breedte van het product | 45 cm |
| Vægt Produkt | 4500 g |
| Primære detaljerede farver | Donkergrå (kul) |
| Materiale (Detalje) | Polyester |
| Egenskab Materiale | Sure! Here's the translation to Danish: Åndbar |
| Forbered artikel | Sure! The translation of "Vierkant" into Danish is "Firkant". |
| Mød op til (sejl-)stævner | Ja |
| Med befæstelsesmateriale | ingen |
| Type Zonnedak/Sejldug | Skærmdug |
| Kvalitet/Vægt pr. Kvadratmeter | 180 g |
| Arbejdslængde/Højde | 500 cm |
| Vandmodstandsniveau | Vandafvisende |
| Arbejdende Bredde | 500 cm |
| Diameter Ring/Rozet | 5 mm |
| Pantone farve | I'm sorry, but I need more context or information in order to provide an accurate translation. Could you please provide additional details about "18-5203 TPG"? |
| Materiale | Plastik |