
Vores vandtætte kvindelige multipin connector med 3 pins sikrer pålidelig ydeevne selv under de mest udfordrende forhold. Den er bygget med præcision og danner et uigennemtrængeligt skjold mod fugt, hvilket beskytter dine forbindelser i de hårdeste miljøer.
Få glæde af funktioner som dets robuste vandtætte design, der gør det ideelt til både indendørs og udendørs installationer. Uanset om det bruges i maritimt udstyr eller industrielt maskineri, leverer det problemfri forbindelse med minimal vedligeholdelse.
Oplev forskellen i holdbarhed og funktionalitet med denne højkvalitetskomponent, designet til at opfylde dine strenge standarder og holde driften kørende glat uden afbrydelser.
| Mærke | Velleman |
| Model | CUF3W |
| Primærfarver | Sort |
| Dybt af produktet | 2,5 cm |
| Hoogte van het product vertaalt naar informele Deens zou zijn: "Højden på produktet." | 9 cm |
| Breedte van het product | 7 cm |
| Vægt Produkt | Sure! Could you provide the text you want translated to Danish? |
| IP-værdi | The text "IP68" does not contain any words to translate, as it is an international standard code representing a level of protection against dust and water. If you have more text you would like to translate into Danish informally, feel free to provide it! |
| Diameter enhed | 26 mm |
| Ekstra materiale | Messing og EPDM ethylen propylen diene monomer |
| "Aantal contacten" kan vertaald worden naar het Deens als "Antal kontakter". | 3 |
| "Styrke af strøm" | 10 A |
| Isolatieweerstand VDC | 500 MΩ |
| Type forbindelse | For svejsning |
| Vandtæt | Ja |
| Kontaktmodstand | 5 MΩ |
| The word "Geslacht" translates to "Køn" in Danish. | The informal translation of "vrouwelijk" to Danish is "kvindelig." |
| Til brug med | CUM3W: VANDBEHØVENDE MANDLIG MULTIPIN-STIK - 3 STIFTER |
| Maksimal kabeldiameter (mm) | 8,5 mm |
| Minimal kabeldiameter (mm) | 6,5 mm |
| "Doorslagspanning" kan oversættes til dansk som "gennembrudsspænding". | 1000 V |
| Spænding | 0 V |
| Materiale | Nylon |