
Skarpe billeder og problemfri tilslutning mødes i denne kraftfulde 8-kanals IP-netværksvideooptager. Ingen bøvl med kabler, plug & play PoE-grænseflader gør installationen nem og hurtig. Den dual-OS arkitektur giver en solid og pålidelig beskyttelse for dit infosystem.
Met het geavanceerde H.265+ decoderingsformaat geniet je van efficiënter gebruik van bandbreedte en opslagcapaciteit. Sluit tot 8 IP-kameraer til for fuld overvågning, både indenfor og udenfor. Understøttelsesmulighederne er to-kanals visning ved 8MP og op til otte kanaler ved 2MP, altid med skarpe detaljer og jævne billeder.
Med den brugervenlige Guarding Vision-app til iOS og Android har du sikkerheden lige i din håndflade. Om du er på farten eller derhjemme, giver appen dig mulighed for at se livefeeds, afspille optagelser og modtage bevægelsesadvarsler.
Volledige kontrol er nemt med funktioner som kontinuerlig optagelse, justerbare optagelsesskemaer og bevægelsesdetektion. Sikker lagring eller oprettelse af back-ups er simpelt takket være USB-drev integrationsmulighederne.
| Mærke | EtiamPro |
| Model | ENVR208 |
| Primærfarver | Sort |
| Dybt af produktet | 31,5 cm |
| Hoogte van het product vertaalt naar informele Deens zou zijn: "Højden på produktet." | 5,2 cm |
| Breedte van het product | 38,5 cm |
| Vægt Produkt | 3 kg |
| Ingangsfrequentie område | 50/60 Hz |
| Stroomforbrug strømstyrke | Sure! The translation of "15 W" to Danish, keeping it informal, is still "15 W" since it's a numerical value combined with an abbreviation that typically doesn't change in translation. If you meant something different by "15 W," please provide more context so I can assist you better. |
| Antal kanaler | 8 |
| Anvendelser af harddisk | Sata II |
| Maksimal arbejdstemperatur | 55 °C |
| Smart kompatibilitet | The translation of "Autonoom" to Danish is "Autonom." |
| Voeding via Ethernet (PoE) | Ja |
| Netværksinterface | 1 RJ-45, 10/100 Mbps selvjusterende |
| Netværksprotokol | DDNS, DHCP, DNS, HTTPS, HTTPS ik-Connect, iSCSI, NFS, NTP, SMTP, TCP/IP, UPnP, UPnP™ |
| Maximaal stroomforbrug PoE | 120 W |
| Minimale_arbejds_temperatur | -10 °C |
| Maximale bedrijfsvlugttighed | 90 % |
| Minimale virksomhedsfugtighed | 10 % |
| Optagelsestype | analog |
| Materiale | ABS |