
Fremstillet af holdbart aluminium, Super Effe 4-trins stigen giver stabilitet og lang levetid til en række forskellige opgaver.
Dens lette design gør den nem at tage med sig, mens de skridsikre gummifødder giver et sikkert fodfæste på alle overflader.
Kompakt men robust, denne skammel foldes nemt sammen for praktisk opbevaring i små rum. Perfekt til at nå høje hylder eller klare huslige opgaver let og ubesværet, det er en pålidelig makker til opgaver i højde.
| Mærke | Facal |
| Model | FAC-SF/4 |
| Primærfarver | Grå |
| Ekstra farver | Sort |
| Dybt af produktet | 3,5 cm |
| Hoogte van het product vertaalt naar informele Deens zou zijn: "Højden på produktet." | 126 cm |
| Breedte van het product | 46 cm |
| Vægt Produkt | 7,8 kg |
| Opgevouwen højde | 141 cm |
| Maksimal belastning | 150 kg |
| Primære detaljerede farver | Metal |
| Maksimal arbejdshøjde | 290 cm |
| Bredde af stigeprofil | 20 mm |
| Diepte van schaalbundelprofiel | 15 mm |
| Antiskridskoer | Ja |
| "Aantal treden" in Danish is "Antal trin". | 4 |
| A-frame position | Ja |
| Sikkerhedsstandard | The translation of "EN 14183" to Danish (keeping it informal) would remain "EN 14183" as it is a standard code and typically doesn't get translated. If there is additional context or surrounding text you need translated, please provide that as well. |
| Hoogte øverste trin | 100 cm |
| Skridsikker platform | Ja |
| "Dybde skridt" | 20 cm |
| Bredde slidbaner | 15 cm |
| Materiale | Aluminium |